Ślub plenerowy Złoty Groń Istebna | Paulina i Marcin

O Ich dniu

W górach Małopolski, na malowniczym tarasie hotelu Złoty Groń w miejscowości Istebna, Paulina i Marcin złożyli sobie ślubne przysięgi. Cała ceremonia odbywała się pod gołym niebem, z pięknym widokiem na górskie szczyty.

Wejście (wjazd) z przytupem!

Para młoda przybyła na ceremonię w stylowej, zabytkowej Corvecie z 1962 roku, niezaprzeczalnie dodając urok całemu wydarzeniu. 

Początkowo pochmurne niebo i zapowiedź deszczu nie zdołały zepsuć uroczystości. W trakcie ceremonii niespodziewanie wyjrzało piękne słońce, rzucając jasne światło na Paulinę i Marcina. Porywisty momentami wiatr sprawiał jedynie, że chwile te były jeszcze bardziej niezapomniane. Para młoda wymieniając przysięgi małżeńskie nie kryła łez wzruszenia, co udało się uwiecznić na kilku kadrach. 😉

Sesja Plenerowa o Zachodzie Słońca:

Po oficjalnych częściach przyjęcia, takich jak życzenia, obiad i pierwszy taniec, para młoda przeniosła się na sesję plenerową o zachodzie słońca. Górska sceneria, złote promienie zachodzącego słońca i wspomniana wcześniej zabytkowa Corvetta stworzyły magiczną atmosferę. To był czas miłości, śmiechu i niezapomnianych chwil uwiecznionych w niezapomnianych kadrach.

Słowem podsumowania

Dzień ślubu Pauliny i Marcina był pełen niezapomnianych chwil, których piękno starałem się uwiecznić najlepiej jak potrafiłem. Romantyczna ceremonia, zabytkowa Corvetta i magiczna sesja plenerowa w górach stworzyły opowieść o miłości, która przetrwała nawet zmienne humory pogody. Jeśli marzysz o ślubie w magicznym górskim otoczeniu, niech ta opowieść będzie dla Ciebie inspiracją. Każdy drobny szczegół może sprawić, że Twój dzień będzie równie wyjątkowy i niepowtarzalny jak ten, albo jeszcze piękniejszy.
Zachęcam do odwiedzenia również innych galerii w portfolio, aby zobaczyć więcej niezwykłych chwil z innych ślubów. Jeśli planujesz swoje własne wesele w górach Małopolski lub Śląska, skontaktuj się ze mną, a pomogę uchwycić jego każdy niepowtarzalny moment.

Zobacz więcej