Witaj w moim świecie!

Koniecznie zobacz, co mam Ci do zaoferowania. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Zastępstwo/drugi fotograf/operator

Zawodowy second shooter

Potrzebujesz zastępstwa lub wsparcia podczas dużego zlecenia? Chętnie zaoferuję Ci swoje usługi. Mogę wykonać dla Ciebie zarówno surowy materiał, jak i kompletne zlecenie wraz z edycją i obróbką. Jeśli więc szukasz RAW shootera lub second shootera, pisz śmiało! Pomogę zarówno w temacie zdjęć, jak i rejestracji materiału wideo.

Zakres współpracy

Oferta dotyczy zarówno wykonania całego materiału samodzielnie, jak i pracy w charakterze drugiego fotografa lub operatora kamery. Praca w roli asystenta, czyli wszelkie przenoszenie sprzętu, organizacja gości do zdjęć grupowych, czy zwykłe podanie szklanki wody również nie będzie dla mnie ujmą na honorze.

Sprzęt

Pracuję w systemie Sony: A7iv i A9ii. Głównie na stałkach: 18 2.8, 35 1.4, 50 1.4, 50 1.4 tilt, 85 1.8 do tego zoom 28-75 2.8. Do konkretnych potrzeb mogę wpożyczyć inne obiektywy (np. 70-200). Lampy: 5x stroboss evo (system Quadralite), kilka ledów, zestaw statywów.

Umiejętności

Zajmuję się ślubami od 2016 roku. Mam na koncie dużo zróżnicowanych zleceń. Nie jest mi obca praca z „trudnym klientem”, w trudnych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Wielokrotnie pracowałem między innymi dla Kasi Popiel (Malachite Meadow), Jagody Owczarek, Marcina Łysaka, czy Piotrka Margasa.

Znam angielski w stopniu komunikatywnym. Potrafię bez problemu dogadać się z zagranicznymi klientami.

Jestem mobilny, dojadę gdzie będzie trzeba. Mogę też przy okazji pomóc jako Twój kierowca. 

W ciągu całego dnia dostosuję się do Twoich potrzeb. Mogę wykonywać standardowy materiał, po prostu z innej niż Twoja perspektywy, skupić się na pracy z konkretną ogniskową, na konkretnych osobach itp. Szczegóły do ustalenia.

Co do błyskania, mogę pracować z rozstawionych lamp, błyskać z body w sufit, direct flash też ogarniam. Dostosuję się do stylu jaki preferujesz.

Cena

Jako, że oferta skierowana jest wylącznie do osób z branży, odezwij się przez formularz poniżej podając link do swojej strony (w celu weryfikacji), a prześlę Ci pełną ofertę wraz z ceną.

Projektowanie albumów

Oszczędzaj czas, zyskaj dodatkowe źródlo dochodu!

Zaprojektuję za Ciebie piękny album. Wszystko według Twoich wytycznych i z możliwością wprowadzenia korekt. Pracuję w SmartAlbums lub AlbumStomp.

Jeśli jeszcze nie oferujesz swoim parom młodym albumów ślubnych, tracisz świetną okazję na zwiększenie przychodu z pojedynczego zlecenia. Napisz, a wspólnie przygotujemy produkt, który oczaruje Twoich klientów, a tobie przyniesie dodatkowy zarobek.

Presety

Szybsza i bardziej efektywna obróbka!

Wszystkie zdjęcia, które widzisz na tej stronie powstały z wykorzystaniem jednego zestawu presetów. Jeśli ten styl trafia w Twoje gusta, to gorąco polecam Ci moje presety!

Zawartość pakietu:

Preset kolorowy

Preset czarno-biały

Zestaw narzędzi:

  • maski AI
  • filtry
  • korekty

Szablony

Niezbędnik każdego fotografa ślubnego

Szablony umów, maili, odpowiedzi na wiadomości od klientów, Ankieta przedślubna. Czyli wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego prowadzenia swojego biznesu.

Zawartość pakietu:

Umowa o wykonanie zdjęć ślubnych

Zestaw szablonów wiadomości ułatwiających komunikację z klientami

Ankieta przedślubna dla pary młodej

Warsztaty indywidualne

sKorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia

Pracuję w branży ślubnej już siedem lat i chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.
Jeśli jesteś na początku swojej przygody fotograficznej, lub dopiero planujesz wejść w ten spaniały świat, odezwij się i porozmawiajmy jak mogę Ci w tym pomóc!

Jakieś pytania?

Jestem do Twojej dyspozycji.