To ja, Artur : )

Chętnie zostanę Twoim fotografem!

Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną i rodzinną. Jeśli podobają Ci się moje prace, z przyjemnością wykonam kilka zdjęć również dla Ciebie. 

W skrócie:

Ponadczasowy look fotografii

Gwarancja powtarzalnych rezultatów

Życzliwość i uśmiech

Jakie są moje zdjęcia?

Staram się żeby były naturalne i ponadczasowe. Żeby za 10 lat oglądało się je równie przyjemnie co dzisiaj. 

Chcę żeby moje zdjęcia opowiadały historie, i to nie tylko główne wątki dnia, ale również to, czego w natłoku ślubnych wrażeń nie bylibyście w stanie zauważyć.

Jak pracuję?

Dokumentacja + kreacja!

Moim zdaniem tylko połączenie tych dwóch składowych pozwoli optymalnie pokazać dzień Waszego ślubu.

Staram się uchwycić wszystko takim, jakie było na prawdę, ale zawsze znajduję czas również na zdjęcia pozowane. Krótka sesja portretowa podczas przygotowań, zdjęcia detali czysesja plenerowa w dniu ślubu, to stałe elementy mojego planu.

Jestem typem zadaniowca i to bardzo poukładanego. Lubię mieć plan, wiedzieć dokładnie co, gdzie i kiedy. 

Doświadczenie

Tworzę zdjęcia ślubne już od siedmiu lat. W tym czasie wykonałem dziesiątki reportaży i sesji plenerowych, a każde kolejne zlecenie jest dla mnie niepowtarzalną okazją do dalszej nauki i odkrywania fotografii na nowo. Niemal rok do roku, uczestniczę także w szkoleniach i spotkaniach branżowych, gdzie pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych twórców doskonalę swój fotograficzny warsztat.

Proponuję Ci:

-piękne zdjęcia
-miłą atmosferę podczas ich wykonywania
-szybki czas realizacji wszystkich usług.

Działam głównie w Małopolsce (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów) i na Śląsku (Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom), ale jeśli bardzo Ci zależy, to na pewno się dogadamy i dojadę tam gdzie trzeba.

Zapraszam także do zapoznania się z moim portfolio i wpisami na blogu poradnikowym.